Kasutustingimused

Ostmine

Vali kataloogist välja endale sobiv toode. Veendu margi-mudeli ja varustusastme põhjal, et oled valinud õige toote. Toodete kirjeldusse on lisatud varustusastme kirjeldus ning piltide põhjal saate kontrollida oma klaasil olevat sensorit. Kui tootel on juures soovituslikud lisad, siis soovitame need ka panna ostukorvi, et vältida hilisemaid komplikatsioone paigaldamisel.

Kui tekib küsimus või Teile sobiv toode puudub kataloogis, palume võtta ühendust meie esindajaga telefonil: +37256662656 või e-postil: info@glasspoint.ee

Kui soovite lisaks paigaldusteenust, palume taaskord meiega ühendust võtta, et kokku leppida optimaalseim paigaldusaeg ja koht. 

Kauba tagastamine

Tarbijal on õigus Saikom Autoklaas OÜ e-poest ostetud kaup tagastada 14. kalendripäeva jooksul pärast ostu kätte saamist ja vastavasisulise avalduse esitamist meie esinduses või e-posti teel. Kaup ei kuulu tagastusele kui:

  • Kaup on eritellimustoode kliendile, millest viimane on otsustanud loobuda.
  • Kaubal on nähtavad klienditekitatud defektid.
  • Kaupa on üritatud paigaldada.
  • Kaubal puuduvad Saikom Autoklaas OÜ -le omased kleebistunnused.

Garantii

Kõikidele toodetele kehtib tehasepoolne garantii. Kõik Saikom Autoklaas OÜ poolt müüdavad klaasid vastavad E43 standardile, mis on Euroopas kehtestatud normatiiv sõiduki klaasidele.